Witamy na naszej stronie

Konkursy i zawody sportowe 2019/2020

Konkurs dla klas na najwyższą frekwencję w szkole:

I SEMESTR:

Miejsce

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

I semestr

1.

 kl. VI - 97,76%

kl. V - 95%

kl.IV - 99,00%

kl. I - 97,1%

Kl.VI - 93,88%

2.

 kl. V - 96,59%

kl. III - 93%

kl.II - 97,94%

kl. VII - 92,39%

kl. V - 93,87%

3.

 kl. II - 94,3%

kl. VI - 992,96%

kl. V - 95,95%

kl. VI - 91,3%

kl.II - 92,88%

4.

 kl. VII - 91,91%

kl. IV - 90,90%

kl. VII - 95,16%

kl. II - 90,74%

kl.IV - 92,71%

5.

 kl. IV - 91,64%

kl. VII - 89,27%

kl. VI - 93,70%

kl. VIII - 89,69%

kl. VII - 92,18%

6.

 kl. I - 91,30%

kl. II - 88,57%

kl. VIII - 90,79%

kl. IV - 89,30%

kl. VIII - 89,32%

7.

 kl. VIII - 90,15%

kl.VIII - 86,65%

kl. III - 88,00%

kl. V - 87,95%

kl.III - 85,72%

8.

 kl. III - 79,30%

kl. I - 67,84%

kl. I - 84,30%

kl. III - 82,60%

kl. I - 85,13%

 

 

Miejsce

Styczeń

Luty

Koniec roku

1.

Kl. II – 95,53%

Kl. IV - 95%

Kl. II - 92,93%

2.

Kl. I – 95,4%

Kl. II - 92,36%

Kl. V - 91,97%

3.

Kl. VII – 88,74%

Kl. V - 92,34%

kl. VI - 90,56%

4.

Kl. IV – 87%

Kl. I - 90, 50%

kl. VII - 90,45%

5.

Kl. VI – 86,56%

Kl. III - 90%

kl.IV -  90,33%

6.

Kl. III – 86,3%

Kl. VI - 87,43%

kl. I - 87,74%

7.

Kl. VIII – 83,25%

Kl. VII - 87,11%

kl. VIII - 87,13%

8.

Kl. V – 83,15%

Kl. VIII - 86,81%

kl. III - 86,53%


Mistrzostwa Gminy w unihokeja chłopców - miejsce VI

(Mikołaj Jeziorski, Kamil Soszyński, Igor Zieliński, Paweł Stefański, Oskar Wołk, Kewin Macała, Kacper Szwajłyk)

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym:

- dziewczęta(Wiktoria Komisarek, Julia Kłys) - miejsce III,

- chłopcy (Kamil Soszyński, Mikołaj Jeziorski) - miejsce IV.

Gminny konkurs plastyczny „Jesień nie musi być szara”

- I miejsce - Filip Michalski,

- wyróżnienie  - Piotr Karaś.

Szkolny konkurs „Jesienny bukiet”

- I miejsce - Zuzia Kubiak,

- II miejsce - Mikołaj Stępnik,

- III miejsce - Lena Kubiak,

- wyróżnienie - Oliwia Wójcik.

Konkurs "Moja skarbonka":

W kategorii klas I – III:

- I miejsce – Kacper Michalak;

- II miejsce – Oliwia Wójcik;

- III miejsce – Igor Dzierżawski.

W kategorii klas IV – VIII:

- I miejsce – Aleksandra Stefańska;

- II miejsce – Paweł Stefański;

- III miejsce – Amelia Adameczek.

 Międzyszkolny konkurs "Mój przyjaciel Miś"

 II miejssce - Hanna Pawliszak;

III miejsce - Filip Michalski;

wyróżnienia - Jakub Pawliszak i Miłosz Dzierżawski.

Konkurs Adwentowy:

I miejsce zajęli: Julia Kłys kl VI Maciej Pietruczyk kl. VIII Kacper Nowacki kl VII Kuba Grzeszczuk kl VIII Ksawier Krawczyk kl VIII
II miejsce zajęli: Julianna Zielińska kl VI Aleksandra Stefańska kl VII Grzegorz Szafran kl VIII Rafał Pietruczyk kl VII Dyplomy za udział: Amelia Adameczek kl IV Zuzanna Worona kl IV Wiktoria Szymańska kl IV Wiktoria Komisarek kl VII Oliwia Stefańska kl VII Paweł Wolski kl VII Przemek Animucki kl VIII

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego:

Klasy IV - VI

I miejcse - Mikołaj Jeziorski

II miejsce - Igor Zieliński

III miejsce - Julia Kłys

IV miejsce - Maja Adamek

Klasy VII - VIII

I miejsce: Filip Jeż z klasy VIII,

II miejsce: Michał Ługowski z klasy VII,

III miejsce: Aleksandra Stefańska z klasy VII,

IV miejsce: Przemek Animucki z klasy VIII.

Konkurs na kartkę świąteczną:

I miejsce -Zuzanna Kubiak z klasy I,
II miejsce - Michał Feliksiak z klasy III
III miejsce Zuzanna Worona z klasy IV.

Konkurs na ozdobę i kartkę świąteczną recyklingową Celowego Związku Gmin R XXI:

I Miejsce - Julianna Zielińska oraz Michał Feliksiak

III miejsce - Mikołaj Stępnik

wyróżnienie - Mikołaj Jeziorski

Uczniowie 100% frekwencją za semestr I:

– Martyna Macała, Amelia Kłys, Tomasz Kłys, Julia Kłys, Oliwia Macała, Paweł Wolski

Najwyższa średnia i najwyższa frekwencja:

klasa VI: Średnia ocen - 4,06. Frekwencja - 93,88%.

Stypendium naukowe - Julia Kłys

Order dla najsympatyczniejszego ucznia - Aleksandra Stefańska

Mistrz Pracowitości - Nikola Salamon

Najlepszy czytelnik - Nikola Wołk

 

Międzyszkolny konkurs "Reklama liczby Pi":

kat. klas IV - VI:

1 miejsce - Julianna Zielińska - kl. VI SP Długołęka

2 miejsce - Adrian Turski - kl. VI SP Długołęka

3. miejsce - Malwina Lewandowska - kl. V SP Strzelewo

kat. klas VII - VIII

1 miejsce - Magdalena Skowrońska - kl. VIII SP Strzelewo

2 miejsce - Maja Bartnik - Kl. VII SP Strzelewo

3 miejsce - Nikodem Ołdak SP Długołęka


Konkurs "Chwytaj zdrowie"

Kat. klas I – III:

1 miejsce – Michał Feliksiak kl. III

2 miejsce – Amelia Kłys kl. II

3 miejsce – Oliwia Wójcik kl. I

Wyróżnienie – Jan Ługowski kl. II, Malwina Olejnik i Miłosz Karasiński kl. III

Kat. klas IV – VIII:

1 miejsce – Julianna Zielińska kl. VI

2 miejsce – Aleksandra Stefańska kl. VII

3 miejsce – Michał Ługowski kl. VII

Wyróżnienie – Kacper Nowacki klasa VII

 

Najlepsi uczniowie w szkole (stypendia naukowe) : Amelia Adameczek, Igor Zieliński, Bartosz Syldatk, Julia Kłys, Julianna Zielińska, Aleksandra Stefańska.

 100%frekwencja: Amelia Kłys, Martyna Macała, Oliwia Macała, Julia Kłys i Paweł Wolski.

Mistrzem pracowitości została Oliwia Macała

Najwyższa średnia w szkole – klasa VI – 4,23

Najwyższą frekwencję w szkole miała klasa V – 91,97%