Witamy na naszej stronie

Aktualności

02 lipca 2020 15:29 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W obecnej sytuacji związanej z pandemią COVID19 uroczystość zakończenia roku szkolnego była podzielona na 3 części i mocno zredukowana. Przestrzegane były wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Podczas apeli uczniowie odebrali nagrody za osiągnięcia w konkursach „Reklama liczby Pi”, „Chwytaj zdrowie ” oraz za zbiórkę baterii dla Celowego Związku Gmin RXXI. W tym konkursie I miejsce uzyskał Maciej Pietruczyk, który zebrał aż 5110 baterii !!!!

Najważniejszym punktem uroczystości było nagrodzenie najlepszych uczniów w szkole, którzy uzyskali średnią ocen wyższą niż 5,0 i otrzymali stypendia naukowe sponsorowane przez p. Euzebiusza Adamskiego. Wśród nich byli: Amelia Adameczek, Igor Zieliński, Bartosz Syldatk, Julia Kłys, Julianna Zielińska, Aleksandra Stefańska.

Na uwagę zasługują również uczniowie ze 100%frekwencją –  Amelia Kłys, Martyna Macała, Oliwia Macała, Julia Kłys i Paweł Wolski.

Mistrzem pracowitości została Oliwia Macała

Najwyższa średnia w szkole – klasa VI – 4,23

Najwyższą frekwencję w szkole miała klasa V – 91,97%

egnaliśmy także uczniów klasy ósmej, którzy ukończyli naukę w szkole podstawowej i po wakacjach zaczną naukę w szkołach ponadpodstawowych. Z powodu zaostrzonych zasad bezpieczeństwa zakończenie klasy ósmej nie miało tak uroczystego charakteru jak zazwyczaj. Pani dyrektor życzyła uczniom powodzenia w kolejnej szkole i realizacji swoich zamierzeń. Podziękowaliśmy również paniom Renacie Ołdak i Żanecie Szafranek, które przez wiele lat były zaangażowane w pracę Rady Rodziców. 

Serdeczne dziękujemy naszemu sponsorowi panu Euzebiuszowi Adamskiemu za ufundowanie stypendium naukowego w naszej szkole.

                                                             

Przeczytano: 82 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: